Zavřít
Navštívit E-shop

Víno jako firemní dárek

Tričko, propiska, vizitkář, kalendář – to už dávno nejsou ty dárky, kvůli kterým byste od obdarovaného slyšeli ono pověstné překvapivé „wow“. Správný dárek nezůstává v dárkové tašce, ani se hned nestrčí do aktovky. Ten, kdo jej dostal, mu věnuje patřičnou pozornost. A přesně takovým dárkem je víno.
Gramotnost Čechů, pokud jde o víno, zcela zásadně vzrostla. Umíme se u vína správně chovat, nepijeme, ale degustujeme, oceňujeme kvalitu i český původ, dokonce známe sem tam i nějakého vinaře. S vínem spojujeme řadu akcí, a to i firemních. Na firemní večírky zveme someliéry a děláme ochutnávky, teambuldingy přesouváme do vinných sklípků. Víno v popularitě překonává pivo a mnohdy jej spojujeme s firemní kulturou. Proč tedy nepovýšit víno i na prestižní firemní dárek?

Dárková kazeta MONO XXL

Komu věnovat víno?

Vínem obdarujete firemní klienty, vaše dodavatele i odběratele. Pomůže vám získat ty nové a udržet si ty staré. Je ale silnou zbraní, i pokud jde o dobré vztahy s vlastními zaměstnanci. Chcete ocenit zaměstnance, a i když by možná zvýšení platu postačilo, zrovna nyní není pro vás tím vhodným řešením? Vezměte jej na sklenku vína a nějakou dobrou láhev mu věnujte jako pozornost.
Chytrý zaměstnavatel má vždy připraveny zajímavé dárky a víno je univerzální dárkem, který nezpůsobí faux pas, ať již jej věnujete muži, nebo ženě. 

Dobré lahve vína dárkové balíčky s pochutinami stoupají na popularitě

V době nadbytku panuje názor, že nejlepší dárek je zážitek, nebo ten, který se dá sníst a taky vypít. Proto s vínem neprohloupíte. Jako dárku mu však musíte dát styl. Nestačí jen přiložit vizitku do dárkové tašky. Víno je nutné darovat nejlépe v designových dárkových krabicích. Hodí se též speciální visačky, etikety nebo osobní graficky zpracované věnování.

Dárkové balení

Nezapomeňte, že tím správným dárkem není víno koupené v hypermarketu

Musíte nabídnout požitek, příběh nebo trend. Proto u nás, ve Víno Hruška, sestavujeme firemní dárkové balíčky s vínem, které pak oblékáme do vašich firemních kabátů, aby vás vždy perfektně reprezentovaly. Balíčky máme předpřipravené, ale rádi pro vás vytvoříme i zcela individuální dárky jak pro firemní zákazníky, tak pro zaměstnance v ceně a množství odpovídajícím vašim požadavkům. Obsahovat mohou naše i zahraniční vína, a rovněž další doplňky.


V rámci našich služeb na vaše dárky vytiskneme vlastní etikety a rádi vám pomůžeme i s jejich grafickým návrhem. Umíme ale efektně tisknout i sítotiskem přímo na láhev. Technikou pískování vám rádi vyrobíme dárkové nebo pamětní sklenice. Umíme pro vás rovněž vyrobit famózní pečetidla s logem, a ty pak aplikovat na voskové pečeti na vašich dárcích. Když chystáte skutečně velké množství dárků v podobě vína, například každému zákazníkovi, který nakoupí v období Vánoc, nebo v určitém objemu, máte možnost si nechat udělat na lahve stříbrné či zlaté medaile s logem i s jinými texty. Jsou to vlastně efektně vypadající nálepky na vinné lahve. U vín řady FRESH, CLASSIC A ORGANIC z naší nabídky umíme dokonce vaše logo dotisknout přímo na etiketu. Jsou pro tento záměr již předpřipravené. Oblíbené jsou tzv. komplimentky, což jsou visačky s vaším logem pověšené na hrdla vinných lahví. Potisknout umíme návleky užitečné při nalévání vína i visačky na lahev s nálevkou. Nálevky vám dodáme i v dárkové kazetě s vaší reklamou. Na dárkové krabice umíme přidat efektní samolepky v luxusním vzhledu, nebo je opatřit převleky s logem vaší firmy.

Hodnotu darovaného vína zvyšují dárky k vínu

Máme pro vás připraveny zajímavé nápady, které ocení každý fanoušek vína – začátečník i pokročilý milovník tohoto moku. Oblíbeným dárkem k vínu je například promo kazeta, které interně říkáme „sommelierské minimum“. Obsahuje kvalitní dvoufázovou vývrtku a 2 ks vinných nálevek. Kazeta též obsahuje souhrn základních informací k podávání vína. Samozřejmostí je její obrandování podle vaší corporate identity. Dvoufázové vývrtky umíme jako dárek dodat i samostatně.

Sommelierské minimum

Zajímavým dárkem k vínu jsou sklenice

Kultura pití vína povýšila rovněž v tom, že už ovládáme, z jakých sklenic se ten který typ vína pije. Sklenice s pískováním může být perfektní dárek například pro zaměstnance. Oslavovat může třeba firemní výročí a tyto sklenice tak lze věnovat zaměstnancům firmy spolu s lahví dobrého vína. Sklenice s poděkováním či s gratulací je ale rovněž skvělým dárkem pro konkrétního zaměstnance k jeho jubileu – ať již životnímu, nebo pracovnímu.
Pískovat lze lahev vína i skleničku, lahve na destiláty, různé karafy či jiné sklo na přání. Vždy jde o ruční práci a individuální je jak návrh, tak samotná práce. Počítejte s delším časem pro zhotovení tohoto dárku – obvykle do třech týdnů od objednání. Lze se ale domluvit i na expresní dodávce.

Dávejte víno s úctou

S úctou a s láskou k tomu nápoji, i k lidem, které obdarováváte. Víno či sety vín vyniknou nejlépe v krásných dárkových krabicích, do kterých lze přibalit další drobné dárky. Branding vaší firmy by vždy měl působit decentně a vkusně. Hitem jsou různé přírodní materiály pro potisk využité při balení. A pokud potřebujete mít dobrý dárek po ruce, ale zrovna sklad na lahve s vínem nemáte, vyřešit to můžete dárkovými poukazy. Ve vinotékách Víno Hruška je pro vás máme v hodnotách 300 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.
 

A víte co? My vám s tím výběrem pomůžeme ještě o trochu víc. Zavolejte nám nebo napište a společně probereme, jaký dárek bude ideální zrovna ve vašem případě. Těšíme se na slyšenou!