Zavřít
Navštívit E-shop

Franchising

Využívá opakování úspěšného podnikatelského nápadu či záměru na více místech pod stejnou značkou.
Franchising je obchodní strategie a metoda podnikání založená na tom, že podnikatel svůj úspěšný systém odbytu výrobků a služeb poskytuje za úplatu jiným právně a finančně nezávislým obchodním partnerům.

Podpisem franchisové smlouvy získáte všechny potřebné informace a myšlenky k provozování dárkové prodejny, vinotéky a vinného baru.

Veškeré postupy a další informace najdete v provozní příručce, která je nedílnou součástí spolupráce a franchisové smlouvy.

Franchising je založen na úzké a neustálé partnerské spolupráci vycházející z franchisové smlouvy.

První prodejny, které jsme otevřeli jako franchisové, vznikly v roce 2010. Nejdříve ve městech Třebíč, Mladá Boleslav, následně v Liberci, Praze a nyní i v Bratislavě, Prešově a v dalších českých a slovenských městech.

Poprvé jsme se všichni sešli v roce 2013 na setkání franchisových partnerů u nás v Blatničce. Předávali si cenné zkušenosti v oblasti prodeje, získávali informace o nových technologiích, trendech a produktech. Společně jsme navštívili vyhlídkovou terasu mezi vinohrady. V průběhu setkání byla možnost ochutnávky všech produktů a delikates VÍNO HRUŠKA.

Tímto setkáním se přenáší kus vinného kraje a kouzla Jižní Moravy do prodejních míst VÍNO HRUŠKA po celé republice.

Těšíme se na další společná setkání.

Kontaktní formulář

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů