Zavřít
Navštívit E-shop

Služby

Netradiční dárky pro blízké přátele, kolegy i zaměstnance.

Dotisk loga na etiketu

Decentní umístění loga vaší společnosti na etiketu vína řady FRESH, CLASSIC a ORGANIC collection. Minimální množství pro výrobu je 102 ks od jednoho druhu vína.

Mám zájem

Medaile

Velmi praktickým a elegantním řešením umístění loga přímo na láhev vína. Tisk Vašeho loga v barevném provedení na stříbrné či zlaté medaile. Minimální počet kusů výroby není stanoven.

Mám zájem

Visačka s nálevkou

Originální nosič vinné nálevky a vaší reklamy na hrdle láhve, prakticky a rychle připravena pro použití. Visačka je použitelná na všechny typy láhví. Výroba dle vašeho grafického návrhu od 300 ks.

Mám zájem

Komplimentka

Komplimentky s logem vaší firmy, PF nebo přáním, které lze použít na dárková balení, láhve vína apod.
Minimální množství pro výrobu je 24 ks.

Mám zájem

Sítotisk

Možnost přenesení vaší myšlenky nebo loga společnosti přímým tiskem na láhev. Je zde možnost použití barevnosti, ale vždy pouze jedné barvy. Doporučujeme na svatby, pro gastronomii na vytvoření vlastního „house wine“ a pro firemní zákazníky. Minimální množství pro výrobu je 102 ks od jednoho druhu vína.

Mám zájem

Gravírování

Doporučuje se pro vytvoření detailů i drobného písma. Je vhodné na tenkostěnné sklenice. Jemnější efekt jako u pískování.
Není možné aplikovat na láhve.

Mám zájem

Pečeť

Nabízíme možnost výroby pečetidla s vlastním logem společnosti. Vosková pečeť s logem firmy zdůrazní jedinečnost významného dárku. Minimální počet kusů výroby není stanoven.

Mám zájem

Kazeta s nálevkami

Reklamní kazeta je elegantním obalem na 2 ks a 5 ks vinných nálevek s vaší reklamou. Tyto kazety jsou určeny jako samostatný dárek nebo jako součást dárkové sady.
Výroba dle vašeho grafického návrhu od 300 ks.

Mám zájem

Promo kazeta „sommelierské minimum“

PROMO kazeta obsahuje dvoufázovou vývrtku a 2 ks vinných nálevek. Uvnitř kazety jsou shrnuty základní informace k servisu a podávání vína. Možnost dotisku vašeho loga na titulní stranu kazety od 24 ks. Můžeme také nabídnout možnost tisku celé PROMO kazety dle vašeho grafického návrhu od 300 ks.

Mám zájem

Dvoufázová vývrtka

Kvalitní dvoufázová vývrtka je vizitkou profesionálního přístupu. Rádi ji pro vás potiskneme logem vaší společnosti, aby se stala symbolem vaší značky. Tiskne se bezkontaktně pomocí inkoustů tvrzených UV světlem. Minimální množství pro výrobu je 24 ks.

Mám zájem

Potisk nálevky

Vinné nálevky jsou ideálním pomocníkem při nalévání vína, či jiných nápojů. Potisk přímo na nálevky v černém i barevném provedení od 1000 ks.

Mám zájem

Digitální barevný tisk

Nabízíme potisk drobných reklamních předmětů (do výšky 48 mm a rozměru A3). Nejčastěji tiskneme firemní loga a to na vývrtky, medaile a odnosky. Minimální množství pro výrobu je 24 ks.

Mám zájem

Svatební etikety

Pomůžeme vám vybrat svatební etiketu s vašimi jmény a datem svatby a tím vám zajistíme originální dárek pro vaše hosty. Můžete se rozhodnout zda chcete láhev o objemu 0,75 l nebo jenom miniauturu o objemu 0,187 l. Na výběr máte z několika variant designu etikety, kterou sladíme s barvou a stylem vaší svatby. Minimální počet pro objednání je od 72 ks.

Mám zájem

Dotisk loga na samolepku

Výroba samolepící vinylové etikety s logem firmy, která zároveň slouží jako zabezpečení dárkové kazety proti otevření. Pro zdůraznění elegance doporučujeme tisk v černém provedení.

Mám zájem

Tisk reklamních převleků

Výroba reklamního převleku na dárkové kazety s logem vaší firmy. Minimální množství pro výrobu je 24 ks.

MONO: 38,5cm x 7,5cm
DUO: 39,5cm x 7,5cm
TRIO: 42,5cm x 7,5cm

Mám zájem

Dárkový poukaz

Nejste si jisti, které víno bude jako dárek nejvhodnější? Zvolte formu dárkového poukazu. Obdarovaný si poté může sám vybrat, za jaké víno poukaz promění.

V hodnotě: 300 Kč
                       500 Kč
                       1 000 Kč

Mám zájem