Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Zavřít
Navštívit E-shop

Víno jako dárek

Víno jako (firemní) dárek: Chcete vážně potěšit?

Celý rok jste spolupracovali a navzájem si pomáhali. Teď je čas odměnit své obchodní partnery, klienty, dodavatele i zaměstnance. Ale co jim dát? Víno je univerzální dárek, ale vy přece nejste jen tak nějaký Ježíšek.

Chcete darovat víno, které opravdu potěší? Posaďte se a nalijte si skleničku, provedeme vás výběrem.

Dobré víno = dobrý dárek. Vždycky.

Ale tím dobré myslíme vážně dobré. Nechytejte se za hlavu, dobré neznamená předražené! Sáhněte po víně od českého (nebo ještě líp moravského) vinaře. Po takovém, o kterém můžete obdarovanému říct: „Toto víno vzniklo od rostlinky až po zrání na Slovácku, ve vesnici, která se jmenuje Blatnička.

Není takový dárek s příběhem lepší než „Tady jsem přinesl nějaké víno“? Pokud chcete víno, o kterém jeho prodejce něco ví, přijdete si na své u nás ve Víno Hruška. Nejsme jen vinotéka, jsme především vinaři a své víno dobře známe. Naše vinařská hrdost by nám nedovolila pustit do světa cokoliv, co nám samotným nechutná.

Dárek v krásném balení potěší dvakrát

Přece byste nepřišli za obchodním partnerem jen tak s lahví v ruce. Když pro něj vyberete dobré víno, rádi vám ho zabalíme do stylové dárkové kazety – a hned vypadá dárek líp. Vybrat můžete i kombinaci vašich oblíbených vín, která vám zabalíme dohromady.

Nemáte čas vyhrát si s balením? Nevadí, vyřešili jsme to za vás.

K vínku pochutinku (a dobrý skutek)

Dobré víno bychom měli. Balení také. Ale co to dotáhnout ještě o kousek dál a ukázat obdarovaným, že jste si dali s dárkem vážně záležet?

Přichystali jsme pro vás dárkové kazety, ve kterých najdete nejen výborné víno, ale i něco k němu. Je libo lahodnou paštiku? Set na přípravu svařáku? Nebo vinné želé se špetkou chilli?

Je libo výběrovou paštiku?

Ve Víno Hruška najdete dárkové kazety doplněné také o výrobky z naší chráněné dílny. U nás v Blatničce dávají dobroty práci handicapovaným lidem – a chutnají o to líp. K výrobkům z chráněné dílny patří právě vinné želé, křupavé krekry nebo výborné sušené ovoce.

Dobrý svařák zahřeje nejen u srce.

Dárek nad dárky? Zážitek

Sháníte dárek pro někoho opravdu speciálního? Někoho, na kom vám vážně záleží, kdo vám pomohl a bez koho si nedovedete představit buď svůj byznys, nebo rovnou život? Věnujte mu něco výjimečného: zážitek.

Jaký? Milovníky vína nadchne kurz sommeliérství nebo degustace.

 

A víte co? My vám s tím výběrem pomůžeme ještě o trochu víc. Zavolejte nám nebo napište a společně probereme, jaký dárek bude ideální zrovna ve vašem případě. Těšíme se na slyšenou!