Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Zavřít
Navštívit E-shop

Ubytovací balíčky jako ideální dárek.

Užijte si Moravu jinak

Nekončící vinice, kraj vínem zalitý, muzika, která se člověku naprosto vryje pod kůži. Přesně tak lze definovat Moravu, kterou touží prozkoumat nejeden vlastenec. Jenže jak z pobytu na Moravě vytěžit maximum nebo jak si volný čas strávený zde užít tak, abychom odtud odjížděli naplnění štěstím, radostí a nezapomenutelnými vzpomínkami? Vyzkoušejte naše ubytovací balíčky, které jsou ideálním dárkem k výročí, narozeninám nebo jen tak, pro radost.

Pobytové balíčky v Blatničce plné zážitků

K dispozici máme rovnou několik vinoték a penzionů, které se otevírají každému vášnivému cestovali nebo milovníkovi vína. Pobytové balíčky se však vztahují pouze na krásnou Blatničku, kde nabízíme rovnou několik atraktivních možností, z nichž si stačí vybrat tu, která je vám nejvíce sympatická. Strávíte podvečer ve vinařství a pustíte se do degustace nebo dáte přednost maximální relaxaci, při níž bude víno jenom příjemným společníkem?

Je libo degustace?

Ubytování na dvě noci, dvoulůžkový pokoj, návštěva vinařství s degustací. Přesně tak může vypadat váš pobyt, který se rozhodnete strávit na krásné Moravě. Balíček je určen především pro milovníky vína, kteří ho chtějí poznat zase v trochu netradiční podobě. Poznejte víno očima profesionálů.

Návštěva vinařství, na kterou nezapomenete

Ubytovací balíčky zahrnují také pobyt, kterému bude dominovat odpolední a večerní návštěva vinařství. Podívejte se na víno zase z jiného hlediska a nahlédněte také do sklepního hospodářství, kam se vám běžně nepoštěstí zavítat.

Když prahnete po maximálním odpočinku

Nebo si snad potřebujete jenom maximálně odpočinout? Nabízí se relaxační pobyt, kde bude víno pouze milým společníkem. Ubytovací balíček zahrnuje ubytování na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji v krásném apartmánu, jenž se vám nebude chtít opouštět.

Romantika uprostřed vinohradů

Poznejte Moravu z místa, které je pro ni typické a stravte romantický pobyt uprostřed vinohradů. Přesně to nabízí náš poslední ubytovací balíček, v rámci kterého máte zajištěno ubytování na dvě noci v nádherném Apartmánu Nikol a Thomas.