Zavřít
Navštívit E-shop

Svatební víno 4× jinak

Svatební víno 4× jinak: Nevěsty, inspirujte se!

Hosté zasednou ke stolu a pustí se do ochutnávání vašeho svatebního menu. Zapíjí ho skvělým vínem, ale ne ledajakým: místo vinařství jsou na něm jména novomanželů a lahev ladí s výzdobou místnosti i s nevěstinou kyticí.

Takové víno si všichni zapamatují – zvlášť pokud ve výslužce dostanou svou vlastní lahev ve stylu svatby.

Chcete své svatbě dodat nezapomenutelný detail a hostům věnovat osobní dárek? Inspirujte se v našem dnešním článku. Uvidíte v něm, jak originálně může vypadat právě vaše svatební víno.

(Ne)tradiční etiketa ve stylu oznámení

Určitě už máte svatební oznámení. Co s ním sladit víno? Etikety nemusíte lepit na lahve po večerech sama, nechte si dodat víno přímo s etiketou. Budete mít jistotu, že se etiketa nerozmočí, navíc si ušetříte práci. Věříme, že jí máte před svatbou víc než dost.

Jak bude vaše víno vypadat? To je na vás, kreativitě se meze nekladou.

Hostům věnujte na památku minivíno (necelé „dvě decky“) s vlastní etiketou.

Vaše víno bude ladit s celou svatbou.

Elegantně přímo na lahev

Vlastní etikety jsou poměrně časté, málokterá nevěsta ale ví, že si může nechat potisknout přímo lahve. Jednobarevný potisk vypadá elegantně a drží, a tak vám krásná lahev zůstane na památku jako dekorace. Ještě trvanlivější je metoda pískování, která váš motiv přenese přímo do povrchu lahve.

Taková lahev vám zůstane na památku napořád.

Krásné skleničky – poslední krůček k dokonalosti

Svatební tabuli dotáhnete k dokonalosti (a ještě dál) s vlastními skleničkami, které si můžou hosté odnést jako dárek. Nápisy a ozdoby se do skla gravírují, tedy zjednodušeně vyrývají, a tak skleničku zůstanou krásné… no, dokud je nerozbijete. :)

 

 Vaše vlastní skleničky zůstanou hostům jako krásný dárek.

Zapečetěná výslužka

Pohádková svatba si říká o dárek hodný krále. Nevíme, jak vás, ale nás už v dětství fascinovaly královské pečeti. A tak pro vás zajistíme pečeť i na vinný dárek pro hosty. Takovou výslužku si ze svatby ještě neodnesli.

Dejte svým hostům královskou výslužku.

Pro svatební víno jedině k vinaři

Nápadů, jak svatební víno využít, máte určitě tisíc. Ale kam pro něj? Víno s vlastní etiketou můžete sehnat na svatebních webech, ty se ale zaměřují na to, aby bylo hezké, ne aby chutnalo. My máme jasno: pro dobré víno se chodí k vinaři!  

U nás ve vinařství Víno Hruška přichystáme jakékoliv víno z naší nabídky s vaší vlastní etiketou, potiskem a dalšími úpravami. Máme pro vás oceňovaná vína od nás ze Slovácka, kde vzniká víno jedna radost, ale i světové lahůdky. Rádi vám poradíme s tím, jak víno sladit se svatebním menu a po jakém na vás budou svatební hosté ještě dlouho vzpomínat.

Mrkněte na naše služby nebo nám rovnou zavolejte. Těšíme se a připíjíme na zdraví novomanželům.