Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Zavřít
Navštívit E-shop

Organic Collection

Organic collection: Symbol krásy, péče a přírody

Když vezmete do ruky láhev z naší Organic kolekce, okamžitě si všimnete elegantně vyobrazené hlavy koně. Tento výrazný symbol na našich etiketách není pouhým ornamentem, ale výpovědí o našem přístupu k vinohradnictví.

Hibernal Organic collection Víno Hruška

Hibernal 

Kůň: Víc než jen ornament

Kůň, tato vznešená a ušlechtilá bytost, je od nepaměti spojen s prací na venkově, s péčí o zemi a s harmonií přírody. Na našem Winery Ranchi nám koně nejen pomáhají s každodenními činnostmi, ale také nám poskytují jednu z nejcennějších přírodních surovin pro naše vinice - koňský hnůj.

Cabernet Cortis & Regent Organic collection Víno Hruška

Cabernet Cortis & Regent

Přírodní hnojivo: Koňský hnůj

Koňský hnůj je skvostným hnojivem, který naše BIO organické vinice obohacuje o mnoho živin. Pomáhá udržet půdu zdravou, živou a plodnou. Díky koňskému hnoji jsme schopni produkovat víno s výjimečnou chutí a charakterem, které odráží bohatství naší půdy a péči, kterou jí věnujeme.

Když se naše réva živí tímto bohatým hnojivem, přijímá z něj mnoho živin, které se odrážejí v hlubokých a komplexních chutích našeho vína. Každá láhev, kterou u nás vytvoříme, je odrazem této symbiotické vazby mezi koněm, půdou a vinnou révou.

Filozofie za etiketou

Vyobrazení koně na naší etiketě je proto nejen poctou těmto ušlechtilým tvorům, ale také připomínkou, že za skvělým vínem stojí harmonie s přírodou, tradiční metody a hluboká péče o každý detail.


Je to pocta koním, které s námi spolupracují a dělají naši půdu tak výjimečnou. Je to také znamení našeho závazku k ekologickému zemědělství a k tomu, aby naše vína byla co nejblíže přírodě.


Až si příště otevřete lahev VÍNO HRUŠKA, vzpomeňte na tuto filozofii a užijte si chvíle, kdy se spojí minulost s přítomností, příroda s člověkem a tradice s vášní.

Malverina Organic collcetion Víno Hruška

Malverina