Zavřít
Navštívit E-shop

Chráněná dílna

Chráněná dílna v Blatničce dává možnost zdravotně handicapovaným lidem získat plnohodnotnou práci a být tak na základě platné pracovní smlouvy odměněn mzdou.

Oceňujeme každý nápad a pracovitost našich zaměstnanců. O to více si vážíme zaměstnanců se zdravotním handicapem, kteří mají tu snahu zapojit se do běžného pracovního procesu. V Chráněné dílně Blatnička vyrábíme domácí škvarkové preclíky, sušené ovoce, laskominy, cukroví, vinné želé a víno.

Koupí těchto produktů vyjádříte svou podporu lidem se zdravotním handicapem a zároveň si zdravě zamlsáte.

Vychutnejte si sušené ovoce z našich sadů!

O sušená jablka, hrušky i švestky pečujeme velmi šetrným způsobem. Všechno ovoce pěstujemeve vlastním ovocném sadu. Ty nejlepší kousky sbíráme ručně a pak je pečlivě sušíme.

Speciálně upravené obaly udržují dlouhodobou vůni i čerstvost ovoce.

Chráněná dílna Blatnička je přímým zaměstnavatelem zdravotně postižených osob a může tedy poskytovat náhradní plnění.

Jeho objem je však nově ze zákona limitován, limity jsou nastaveny velmi přísně a podle všeobecného předpokladu (ale i propočtu Ministerstva financí) nebudou tyto limity stačit potřebám všech organizací.

Odběrem výrobků z námi nabízeného sortimentu splníte požadavky zákona a vyhnete se tak povinnému placení odvodů do státního rozpočtu.

K čerpání náhradního plnění je třeba podpis jednoduché rezervační smlouvy, která zahrnuje navýšení k úhrnné ceně bez DPH.

Zjistit více o náhradním plnění