Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Zavřít
Navštívit E-shop

3 důvody, proč pít burčák

3 důvody, proč pít burčák. Dopřejte si hroznové potěšení

Burčáková sezona patří k nejoblíbenějším částem roku. Období, během kterého se lahodný mok prodává v láhvích ve stáncích, na které narazíme při krátké procházce městem je spojeno s věčnými úsměvy na rtech a hotovostí v peněžence, bez níž bychom si na mnoha místech hroznový mošt nezakoupili. Pakliže nevidíte důvod, proč si při příštím setkání s burčákem alespoň litr zakoupit, my vám takových důvodů přinášíme rovnou několik. Pojďte s námi zjistit, proč pít burčák.

Burcak

Bílý burčák

 

Nápoj plný nepostradatelných vitaminů

Burčák vyrábíme jen a pouze z odkaleného moštu bez chemikálií a pesticidů. To však není první položka na našem seznamu důvodů, proč burčák pít. Tím hlavním bodem je množství vitaminů, jež se v něm ukrývají. Zdraví doslova zaplesá už po jednom loku, během kterého sklouzne burčák do vašeho těla.

Za zmínku stojí především vitamíny skupiny B, které se velkou měrou podílí na kvalitním stavu pokožky i celkového trávení.

Stopové prvky v každém doušku

Vedle nepostradatelných vitaminů se v našem lahodném a vysoce kvalitním burčáku najdou probiotika a kvasinky (mimochodem, těch se uvnitř ukrývá několik milionů). Nesmíme zapomenout ani na stopové prvky, zejména na zinek a železo. I tyto látky potřebujeme pro bezproblémové každodenní fungování.

Burčák z Blatničky

 

Rychlá dodávka potřebné energie

Stejně tak potřebujeme i energii, které bohužel máme často nedostatek. Dodáváme ji do těla s pomocí kávy nebo jiných kofeinových nápojů, ovšem v této podobě z těla také velmi rychle vyprchávají. Lépe uděláme, pokud vsadíme opět na burčák, v němž se ukrývají přírodní cukry.

Nejedná se o klasickou limonádu, ze které byste měli špatné svědomí kvůli své postavě. Jedná se o alkoholický nápoj, jehož mírná konzumace oproti jiným podobným nápojům tělu ani zdraví neškodí.

Ať už budete pít burčák v jakémkoli stádiu, v němž se zrovna nachází, vždy tím potěšíte své tělo. Rezervujte si ho přímo na našem webu https://www.pojdnaburcak.cz a dopřejte si vynikající požitek.