Zavřít
Navštívit E-shop

Vyzkoušejte Frizzante.wine

Frizzante.wine

Víno - lahodný mok, na jehož dně se ukrývá pravda. Tak zní staré známé české rčení, kterému musíme dát za pravdu. Víno totiž stejně jako jiný alkoholický nápoj pěkně rozvazuje jazyk, což potvrdí nejeden konzument tohoto nápoje. A jinak tomu není ani v případě, že ho popíjíte z plechovky. Že jste se zatím s touto verzí oblíbeného pití zatím nesetkali? Frizzante.wine je novinka na trhu, která bude zpestřením nejen letních večerů. 

 

Frizzante.wine pack

Frizzante.wine pack 24 

Víno nemusí být pouze ve skle

Sudy, láhve, sklo i plast - běžné obaly od vína, se kterými se setkáváme. Nyní do seznamu přibyla další položka, a tou je plechovka. V ní se ukrývá stejně dobrý mok, který si rádi vychutnáme při grilování s přáteli nebo během rodinné oslavy nesoucí se v poklidnějším duchu. 

V plechu ukrýváme jemně perlivé víno Frizzante, které má své kořeny v daleké Itálii. Velmi často se mu přezdívá Prosecco, což je označení známé především v ženském světě. Právě něžnější část populace si tento druh vína nadmíru zamilovala. Možná proto, že ve sklenici vypadá opravdu luxusně, stejně dobře také chutná. 

Perlení vína způsobuje oxid uhličitý, který je do něj přidáván až při lahvování (v tomto případě při lití do plechovek). Víno se plní pod tlakem a díky této trochu jiné výrobě vzniká nenáročný nápoj pyšnící se nižším obsahem alkoholu. 

 

Hibernal Frizzante.wine

Hibernal Frizzante.wine


Různé odrůdy, vždy dokonalá chuť

Stejně jako víno klasické, i Frizzante je možné ochutnat v několika provedeních. K dispozici je v mnoha odrůdách, z nichž si stačí vybrat vaši nejoblíbenější. Součástí nabídky je nejen víno Zweigeltrebe Rose pyšnící se nasládlou chutí ovocného džemu přinášející vínu neskonalou svěžest a působivou vůni, ale i oblíbená odrůda Hibernal, která si našla cestu do srdce nejednoho milovníka tohoto alkoholického nápoje. 

Které Frizzante ochutnáte vy? Nebo se vám už některé doslova vlilo pod kůži?

 

Zweigeltrebe rose Frizzante.wine

Zweigeltrebe Rose Frizzante.wine