delikatesy

K vínům neodmyslitelně patří také "delikatesy", a proto jsme pro Vás připravili nabídku originálních a skvělých produktů, které Vás zaujmou svou neobyčejnou vůní a chutí...


Delikatesy vhodně doplní dárkovou kazetu nebo dárkový koš s vínem. Kompletní nabídku našich delikates najdete na našem e-shopu:

www.vinokterechutna.cz/delikatesy

Nacházíte se: úvodní strana > delikatesy

delikatesy

Sušené ovoce

Ovoce si sušíme v naší sušárně v Blatničce. V nabídce nyní máme jablka, hrušky a švestky. Pro všechny 3 druhy sušeného ovoce jsme získali známku Tradiční výrobek Slovácka.

Ovoce balíme v dárkové krabičce pro jedno nebo rovnou tři balení.

Preclíky z Blatničky

Vynikající ručně vyráběné škvarkové preclíky si sami pečeme v Blatničce. Obsahují minimálně 30% škvarků. Jsou ideálním doplňkem ke sklence našeho dobrého vína, ale také milým dárkem pro Vaše blízké. Stejně jako naše sušené ovoce, také škvarkové preclíky se pyšní známkou Tradiční výrobek Slovácka.

Domácí paštika

Tradiční domácí paštika vyrobená z nejlepších ingrediencí potěší zejména labužníky a všechny, kteří hledají nové a zajímavé chutě a zážitky.

Řecké olivy

Olivy jsou oblíbenou a velmi zdravou pochoutkou, která se skvěle hodí ke skleničce vína. Nabízíme je ve 4 variantách v praktických 100g baleních.

Italské tyčinky

Pravé italské luxusně křupavé chlebové tyčinky nabízíme ve třech příchutích: černé olivy, cibule nebo rozmarýn. Podávejte je zabalené do plátku sýra nebo prosciutta. K vínu se také hodí křehké italské baby grissinky s rajčaty a bazalkou nebo česnekem a petrželkou.

Sušená vepřová panenka

Horským vzduchem sušená vepřová panenka z francouzské oblasti Auvergne je opravdovou delikatesou. Má neobvyklou chuť, jemné aroma a nízký obsah tuku. Na 100g výrobku bylo použito 200g masa. Doporučená teplota pro skladování je kolem 18°C.

Med ze Slovácka

Obliba pastového medu stále vzrůstá pro jeho snadnou roztíratelnost a nestékavost. Pastový med můžete uchovávat i delší dobu a stále si zachovává svoji krémovou konzistenci. Během pastování nedochází k žádnému poškození medu a uchovává si všechny důležité látky.

Čokoláda

Objevujte spolu s námi novou kombinaci chutí. Snoubení vína a čokolády je jedinečným zážitkem. Rádi pro Vás připravíme čokoládu s logem Vaší společnosti.

Vinné želé

Základní chuť tvoří jemné tóny hroznové šťávy, vybírat však můžete i z několika dalších neotřelých příchutí. Vinné želé neobsahuje žádné zbytečné konzervanty ani „éčka“ navíc. Ideální v kombinaci s pečivem, jako dip k vínu, sýru anebo sýrovým tyčinkám VÍNO HRUŠKA.

Sýrové tyčinky

Ochutnejte novinku v nabídce - sýrové tyčinky se solí. Ideální 100g balení ke skleničce našeho vína.