Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Zavřít
Navštívit E-shop

Víno jako dárek

Víno jako dárek: trefa do černého, kterou potěšíte vaše blízké

Čím potěšit své známé, rodinu, přátele, nebo také obchodní partnery a zaměstnance? Propisky jsou sice stále nedostatkovým zbožím, bločky bezesporu také někdo ocení. Pokud chcete stoprocentně zabodovat a vykouzlit člověku úsměv na tváři, za zvážení stojí víno. S lahodným mokem vyráběného z nejlepších hroznů různých odrůd nikdy nešlápnete vedle. Obdarujte jím ty, na kterých vám záleží.

Pro firemní klienty i obchodní partnery

Udržovat dobré vztahy na pracovišti i ve svém podnikání je klíčové k tomu, aby firma kvetla a rostla. Nepodceňujte sílu dobrého vína, které darujete firemním klientům nebo obchodním partnerům. Překvapte jedinečným dárkem z dílny vinařství Víno Hruška a upevněte dosavadní vztahy.

Kvalitním vínem potěšíte i své zaměstnance. Každý správný, a především chytrý zaměstnavatel má pro své pracovníky přichystané dárky, s nimiž si je udrží na své straně. Dárkové balíčky s vínem a různými pochutinami navíc jsou tím, za co budou zaměstnanci tuze vděční. Upusťte tedy od zmiňovaných propisek nebo reklamních hrníčků. Držte se starého známého pořekadla, a sice že za nejlepší dárek se považuje to, co se dá vypít a sníst.

Darková kazeta Víno Hruška

Kazeta DUO Víno Hruška

Pro rodinu i známé

Víno Hruška je skvělý dárek i pro rodinu a blízké. Vybrat si můžete už z připravených balíčků, ovšem rádi vyhovíme vašim požadavkům a připravíme balíček na míru, který kromě skvělého vína a sýrů může ukrývat také zážitek v podobě kurzů.

Aby měl dárek osobitý ráz, rádi vám vytiskneme i vlastní etikety a pomůžeme s grafickým návrhem. Ovládáme i techniku pískování, proto vám vyrobíme i dárkové nebo pamětní sklenice hodící se ke kulatým narozeninám nebo k významnému výročí.

Imunitní balíček

Imunitní balíček

Víno jako ideální dárek

Darované víno vykouzlí vždycky úsměv na tváři, ať už se k němu dostane kurz nebo laskominy k němu se perfektně hodící. Je vždy luxusním dárkem muži i ženě. Vyberete si z našich balíčků nebo si vytvoříte svůj na míru, který bude doplněn o sklenice s pískováním?