firemní krédo

Naše firemní krédo vyjadřují dva slogany:

,,Víno, které chutná” a ,,Služby, které Vám nenabídne každý.”

Jedině kvalita, kladné vnímání a emoce, které naše produkty a značka u zákazníků vzbuzují, nám zajistí výhodu nad konkurencí a přinesou úspěch.

Nacházíte se: úvodní strana > společnost

o společnosti

Společnost VÍNO HRUŠKA jsme založili v roce 2007. Již moji praprarodiče vlastnili vinice a právě díky nim si můžeme 8 generací v rodině předávat cenné zkušenosti a rady v oblasti pěstování vinic a výroby vína. Sídlo společnosti je v malebné vinařské obci Blatnička, kde nyní obhospodařujeme téměř 40 ha vinic a stále využíváme místního Terroir k výrobě kvalitních a odrůdově charakteristických vín z této oblasti. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků, a proto zpestřujeme sortiment moravských vín také víny ze zahraničí.


Pro uspokojení potřeb všech našich zákazníků ve vinotékách VÍNO HRUŠKA naleznete široký sortiment doplňků a doplňkových produktů, které umocňují zážitek z vína.


VÍNO HRUŠKA prorazilo na trh s originálními designovými dárky, kterým věnujeme individuální přístup. V dnešní době jsou naše produkty k dostání nejen v Blatničce, ale jsou pro Vás dostupné v dárkových prodejnách, vinotékách VÍNO HRUŠKA po celé České i Slovenské republice.

 

Stanislav Hruška